+90 537 473 21 12

info@varyazilim.com

ÇALIŞMA SAATLERİ   09:00 - 18:00

KURUMSAL
Anasayfa Hakkımızda

Hakkımızda

Var Yazılım olarak başta web tasarım olmak üzere e-ticaret, grafik tasarım, seo danışmanlığı, google adwords danışmanlığı, fotoğraf ve video çekimi alanlarında konusunda uzman profesyoneller ile sizlere çözüm odaklı hizmetler sunmaktayız.

 

2018 yılından bu yana vermiş olduğumuz geniş yelpazedeki bu hizmetlerimizi oldukça başarılı olan profesyoneller ile sizlere sunmuş olmamızdan dolayı sektörün en yüksek müşteri memnuniyetine sahip olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

 

Var Yazılım olarak hayallerinizi gerçekleştirmek için profesyonel çözümler üretiyoruz. Dijital pazarlama, kurumsal kimliğinizi en iyi şekilde yansıtıp ticari hayatta başarıyı yakalayabilmeniz için geniş personel kadromuz ile yoğun mesailer harcıyoruz. Hedef kitlenize en doğru ve hızlı bir şekilde ulaşmak için hemen bizlere ulaşın.

Web Tasarım Hizmetlerimizde tamamen responsive yani masaüstü bilgisayarlar, tabletler ve mobil cihazlar ile birebir uyumlu siteler tasarlıyoruz. Aynı zamanda tasarlanan sitelerinizi marka imajınıza değer katacak bir şekilde inşa ediyoruz. Dijital dünyadaki bilinirliğinizi artırabilmeniz amacıyla siteniz ve sosyal medya hesaplarınız için kaliteli görseller hazırlıyoruz.

 

Belli dönemlerde indirim ve kampanyalardan hedef kitlenizi haberdar etmek için profesyonel grafik tasarım ekibimiz banner görsellerde hazırlama kabiliyetine sahiptir. Web sitenizin arama motorlarında çok daha fazla görünür olmasını sağlamak amacıyla yılların bilgi birikimine sahip olan SEO uzmanlarımız en güncel SEO kriterlerine uygun bir şekilde sitenizin altyapısını sağlam temellere oturtmaktadırlar. SEO danışmanlığı hizmetlerimizin uygun fiyat avantajları ile sizlere sunulduğunu hatırlatmak istiyoruz.

 

Ticari hayattaki artan rekabet firmaların bütçelerini en verimli şekilde kullanmalarını zorunlu kılmıştır. Gereksiz maliyetlerin altına girmeden reklam bütçesinin en verimli şekilde kullanılabilmesi için mutlaka Google Adwords Danışmanlığı almanız gerekmektedir. Firmamızın Adwords uzmanları potansiyel müşterilerinize en kestirme yoldan ulaşabilmeniz ve rakiplerinizden kolaylıkla sıyrılabilmeniz amacı ile benzersiz reklam teknikleri denemektedirler.

Bizi Arayın +90 537 473 21 12

Bizi Arayın +90 537 473 21 12

Çekmeköy, İstanbul
+90 537 473 21 12
info@varyazilim.com

VAR YAZILIM

Copyright © 2021 VAR YAZILIM